Op voorraad
Hi-Vis pet
Hi-Vis pet, black — productfoto 2
Hi-Vis pet, navy — productfoto 3
Hi-Vis pet, orange — productfoto 4
Hi-Vis pet, yellow — productfoto 5
Hi-Vis pet
Hi-Vis pet, black — productfoto 2
Hi-Vis pet, navy — productfoto 3
Hi-Vis pet, orange — productfoto 4
Hi-Vis pet, yellow — productfoto 5

Hi-Vis pet RC35 Bedrukken Reflecterend Nylon One-size

Artikelnummer: RC35
Vanaf 10 stuks
Vanaf€ 4,72per stuk excl. btw · onbedrukt, bij 1.000 stuks
Full colour zonder toeslagGratis digitaal ontwerp binnen 15 minuten
Prijs per stuk (€)
Aantal102550100250500
Onbedrukt8,076,455,695,274,954,82
Met bedrukking12,958,667,286,556,055,86
Excl. btw. Met bedrukking: 1 positie, inclusief gratis digitaal ontwerp.
1

Kleur

16 beschikbaar

Meerdere kleuren mogelijk.

2

Aantal per maat

nog niets verdeeld
Kies eerst een kleur.
3

Bedrukking

geen gekozen

De tekening is een indicatie van het maximale drukvlak.

— per stuk excl. btw
nog niets verdeeld
Plus- en minpunten
  • Fluorescerend nylon met PVC-coating: hoge zichtbaarheid op de werkvloer
  • 3M Scotchlite reflecterende band op de klep voor extra veiligheid
  • Katoenen binnenzijde: draagt comfortabel de hele dag
  • Beschikbaar in four kleuren en één maat, geen maatopties

Productbeschrijving

De RC35 Hi-Vis pet is een functionele pet met een hoge zichtbaarheid. De buitenzijde is vervaardigd uit 100 procent fluorescerend nylon met een beschermende PVC coating. De binnenzijde is afgewerkt met katoen voor een optimaal draagcomfort. Door de opvallende kleuren en reflecterende details is dit product specifiek ontworpen voor veiligheid en herkenbaarheid.

Toepassing & gebruik

Je kunt deze pet inzetten tijdens evenementen, beurzen of promotionele activiteiten waarbij zichtbaarheid van belang is. De pet is zeer geschikt voor zakelijke klanten en verenigingen die hun personeel of leden een uniforme uitstraling willen geven. Het model biedt bescherming tegen weersinvloeden en verhoogt de veiligheid in drukke omgevingen.

Logo & personalisatie

Het is mogelijk om de RC35 Hi-Vis pet te laten voorzien van je eigen logo. Dit product is uitermate geschikt voor zowel borduring als bedrukking. Door personalisatie maak je van de pet een herkenbaar onderdeel van de bedrijfsidentiteit. Je kiest zelf de positie van het logo om de gewenste uitstraling te realiseren.

Producteigenschappen

De pet heeft een laag profiel en bestaat uit zes panelen. De voorgevormde klep is afgewerkt met zes geborduurde lijnen. Op de omtrek van de klep bevindt zich een 3M Scotchlite reflecterende band voor extra zichtbaarheid. De pet is aan de achterkant verstelbaar met een klittenbandsluiting. Het artikel is beschikbaar in de kleuren Navy, Black, Orange en Yellow in een one-size uitvoering.

Levering & productie

De levertijd van de bestelling is afhankelijk van de totale oplage en de gekozen bedrukking of borduring.De minimale afname is 10 stuks. Na de goedkeuring van de drukproef wordt het productieproces gestart. De levering wordt afgestemd op de specifieke wensen van je organisatie.

Hidalgo Bags & More

Hidalgo biedt een breed assortiment aan promotionele artikelen en kleding voor de zakelijke markt. Wij zijn gespecialiseerd in het leveren van gepersonaliseerde producten van hoge kwaliteit. Bekijk ook de andere artikelen in onze categorie Petten.

Beschikbare kleuren:

Schwarz
Marineblau
Orange
Gelb

Kleuren op je scherm kunnen afwijken van de werkelijke kleuren van het eindproduct.

Veelgestelde vragen over de Hi-Vis pet RC35

Kan de RC35 Hi-Vis pet worden voorzien van een eigen logo?
Deze reflecterende veiligheidspet is beschikbaar met een eigen logo via borduring of bedrukking, afhankelijk van de gewenste uitstraling. Bekijk ook ons assortiment petten voor meer gepersonaliseerde hoofdbedekking.

Op welke positie kan het logo op de RC35 Hi-Vis pet worden aangebracht?
De logopositie wordt in overleg bepaald, waarbij de voorzijde van de voorgevormde klep de meest gebruikelijke plek is voor een bedrijfslogo of tekst. Andere posities op de zes panelen zijn doorgaans ook mogelijk.

Welke bedrukkingstechniek past bij het fluorescerende nylon materiaal van deze veiligheidspet?
Borduring is een veelgebruikte techniek voor nylon petten omdat de draad goed hecht op het stevige basismateriaal en bestand is tegen buitengebruik. Bedrukking is eveneens mogelijk, maar de keuze hangt af van het detailniveau en de kleurenreeks van het logo.

Wat bepaalt de doorlooptijd bij een bestelling van de RC35 Hi-Vis pet?
De doorlooptijd wordt onder meer bepaald door de oplage, de gekozen personalisatietechniek en het moment waarop de drukproef wordt goedgekeurd. Pas na akkoord op de proef wordt de productie gestart.

Is het mogelijk om vooraf een voorbeeldexemplaar van de RC35 Hi-Vis pet op te vragen?
Een onbedrukt monster kan in veel gevallen worden aangevraagd om het materiaal, de pasvorm en de kwaliteit van de fluorescerende nylon constructie te beoordelen. Neem hiervoor contact op via de productpagina om de beschikbaarheid te bevestigen.

Voor welke toepassingen is de RC35 Hi-Vis pet geschikt?
De pet wordt ingezet op bouwplaatsen, bij verkeersregelaars, tijdens evenementen en in andere situaties waarbij herkenbaarheid en veiligheid in drukke of slecht verlichte omgevingen vereist zijn. Voor extra bescherming in koudere omstandigheden is ook het Thermoshirt lange mouwen bedrukbaar met logo beschikbaar als aanvullend werkkleding-artikel.

Beoordelingen
Er is nog geen beoordeling voor dit product.
Bedrukking

Digitaal ontwerpOur extensive range of non-woven bags consists of different sizes and colours. From nice shopping bags and grocery bags to shoulder bags and bottle bags. This way you can find the best bags for your logo and company. These bags can be printed with a 1-color to multi-color printing. Because these bags are made of non-woven, these bags are very lightweight and very strong.

Logo aanleverenUpload je logo direct na het plaatsen van je bestelling. Ontvang je liever eerst een gratis en vrijblijvend digitaal ontwerp? Vraag dan eerst een offerte aan en upload daarbij je logo; je ontvangt beide geheel vrijblijvend.

Voorraad
Kleur Huidige voorraad Nieuwe leverdatum
Schwarz
212
-
Marineblau
278
-
Orange
200
-

Vergelijkbare producten

Wielrenpet bedrukken met logo 100% katoen

Artikelnummer: A86-1500

Kleuren:

Gewicht: 26 g

Materiaal: 100% Katoen

vanaf € 1,11

5-Panel Pet KP124 Bies Bedrukken Geborsteld Katoen One-size

Artikelnummer: KP124

Kleuren:

vanaf € 1,52

Caps bedrukken: Robuuste twill, verstevigde voorkant, universele maat

Artikelnummer: A86-1947

Kleuren:

Gewicht: 67 g

Materiaal: 100% Katoen

vanaf € 1,95

rPET petten bedrukken met logo, verstelbaar model

Artikelnummer: A86-2705

Kleuren:

Gewicht: 74 g

Materiaal: 100% Gerecycled polyester

vanaf € 2,49

Wintermuts fiets bedrukbaar met logo ademend polyester

Artikelnummer: A910-03933

Kleuren:

vanaf € 4,29

Sportpet met opdruk | Lichtgewicht Polyester | 4 Panelen

Artikelnummer: A910-01134

Kleuren:

vanaf € 4,24

Sportpet bedrukbaar met logo 7-panel katoen verstelbaar

Artikelnummer: A910-30234

Kleuren:

vanaf € 3,39

Cap met opdruk 100% katoen 270g/m² klemsluiting

Artikelnummer: A910-31034

Kleuren:

vanaf € 3,84

Kinderpet bedrukbaar katoen laag model metalen sluiting

Artikelnummer: A910-31834

Kleuren:

vanaf € 3,69

Platte pet met logo bedrukking | 100% katoen

Artikelnummer: A910-32434

Kleuren:

vanaf € 4,30

Hi-Vis pet RC35 Bedrukken Reflecterend Nylon One-size

Gratis Digitaal Voorbeeld

Altijd zekerheid

Hi-Vis pet RC35 Bedrukken Reflecterend Nylon One-size

Geleverd vanuit voorraad

Onbedrukt in 1–3, bedrukt in 3–14 werkdagen

Hi-Vis pet RC35 Bedrukken Reflecterend Nylon One-size

Betrouwbaar Betalen

100% Veilig

Hi-Vis pet RC35 Bedrukken Reflecterend Nylon One-size

Goede Klantenservice

Hulp nodig? Geen probleem, bel, chat of mail ons gerust