Op voorraad
Notitieboek A4 Azure
Notitieboek A4 Azure — productfoto 2
Notitieboek A4 Azure — productfoto 3
Notitieboek A4 Azure — productfoto 4
Notitieboek A4 Azure — productfoto 5
Notitieboek A4 Azure — productfoto 6
Notitieboek A4 Azure — productfoto 7
Notitieboek A4 Azure — productfoto 8
Notitieboek A4 Azure — productfoto 9
Notitieboek A4 Azure — productfoto 10
Notitieboek A4 Azure — productfoto 11
Notitieboek A4 Azure — productfoto 12
Notitieboek A4 Azure — productfoto 13
Notitieboek A4 Azure — productfoto 14
Notitieboek A4 Azure — productfoto 15
Notitieboek A4 Azure — productfoto 16
Notitieboek A4 Azure — productfoto 17
Notitieboek A4 Azure — productfoto 18
Notitieboek A4 Azure — productfoto 19
Notitieboek A4 Azure, zwart
Notitieboek A4 Azure
Notitieboek A4 Azure, blauw
Notitieboek A4 Azure
Notitieboek A4 Azure — productfoto 2
Notitieboek A4 Azure — productfoto 3
Notitieboek A4 Azure — productfoto 4
Notitieboek A4 Azure — productfoto 5
Notitieboek A4 Azure — productfoto 6
Notitieboek A4 Azure — productfoto 7
Notitieboek A4 Azure — productfoto 8
Notitieboek A4 Azure — productfoto 9
Notitieboek A4 Azure — productfoto 10
Notitieboek A4 Azure — productfoto 11
Notitieboek A4 Azure — productfoto 12
Notitieboek A4 Azure — productfoto 13
Notitieboek A4 Azure — productfoto 14
Notitieboek A4 Azure — productfoto 15
Notitieboek A4 Azure — productfoto 16
Notitieboek A4 Azure — productfoto 17
Notitieboek A4 Azure — productfoto 18
Notitieboek A4 Azure — productfoto 19
Notitieboek A4 Azure, zwart
Notitieboek A4 Azure
Notitieboek A4 Azure, blauw

Notitieboek A4 Azure bedrukken gelinieerd gerecycled PU

Artikelnummer: A58-1439579
Vanaf 25 stuks
Vanaf€ 2,30per stuk excl. btw · onbedrukt, bij 2.500 stuks
Full colour zonder toeslagGratis digitaal ontwerp binnen 15 minuten
Prijs per stuk (€)
Aantal25501002505001000
Onbedrukt4,643,312,692,532,382,33
Met bedrukking8,345,443,793,172,882,74
Excl. btw. Met bedrukking: 1 positie, inclusief gratis digitaal ontwerp.
1

Kleur

16 beschikbaar

Meerdere kleuren mogelijk.

2

Aantal per maat

nog niets verdeeld
Kies eerst een kleur.
3

Bedrukking

geen gekozen

De tekening is een indicatie van het maximale drukvlak.

— per stuk excl. btw
nog niets verdeeld
Plus- en minpunten
  • Kaft van gerecycled PU: duurzame keuze voor je merk
  • FSC Mix-gecertificeerd papier: verantwoord bosbeheer
  • Elastische sluiting en leeslint inbegrepen
  • Verkrijgbaar in 4 kleuren: wit, zwart, rood en blauw

Productbeschrijving

Dit Notitieboek A4 Azure is een schrijfblok met een harde kaft van gerecycled PU-materiaal. Je gebruikt dit model voor al je aantekeningen en verslagen. Het boekje bevat 96 dubbelzijdig gelinieerde pagina’s van 65 gram per vierkante meter. Het papier beschikt over het FSC Mix-certificaat. Je vindt een elastische sluiting en een leeslint in een bijpassende kleur op het product. De achterkant is voorzien van een subtiel reliëflogo van gerecycled materiaal.

Toepassing & gebruik

Je zet dit notitieboek in tijdens vergaderingen en conferenties. Het product is geschikt voor zakelijke klanten en verenigingen. Je kunt het item uitdelen tijdens beurzen en promotionele evenementen. Het A4-formaat biedt veel ruimte voor uitgebreide notities. Dit schrijfblok is een praktisch geschenk voor medewerkers en relaties.

Logo & personalisatie

Je kunt dit product laten bedrukken met je eigen logo. Personalisatie is mogelijk op de voorzijde van de harde kaft. Een eigen ontwerp zorgt voor een betere zichtbaarheid van je organisatie. Je kiest hiermee voor een professioneel en herkenbaar zakelijk artikel. Wij adviseren je graag over de verschillende druktechnieken.

Producteigenschappen

Het notitieboek is gemaakt van gerecycled PU en FSC-gecertificeerd papier. Je hebt de keuze uit de kleuren wit, zwart, rood en blauw. Het binnenwerk heeft een regelafstand van 0,7 centimeter. De pagina’s zijn aan beide kanten gelinieerd. Elk boekje begint en eindigt met twee blanco pagina’s.

Levering & productie

De levertijd van de bestelling hangt af van de gekozen oplage. Ook de specificaties van de bedrukking beïnvloeden de productietijd.De minimale afname is 25 stuks. Wij informeren je over de actuele levertermijnen bij je aanvraag. Je ontvangt je bestelling op het gewenste zakelijke adres.

Hidalgo Bags & More

Hidalgo is een deskundige partner in het leveren en bedrukken van promotionele artikelen. Je kunt bij ons terecht voor een breed scala aan relatiegeschenken. Wij verzorgen ook de bedrukking van T-shirts van biologisch katoen. Onze ervaring helpt je bij het maken van de juiste keuze voor jouw promotiecampagne.

Gewicht 570 g
Maat 20.2 x 29 x 1.7cm
Materiaal Karton, Papier, Rubber, Gerecycled PU
Lengte 29 cm
Breedte 20.2 cm
Hoogte 1.7 cm

Beschikbare kleuren:

Schwarz
Weiß
Blau
Rot

Kleuren op je scherm kunnen afwijken van de werkelijke kleuren van het eindproduct.

Veelgestelde vragen over het Notitieboek A4 Azure bedrukken

Kan ik het Notitieboek A4 Azure laten bedrukken met mijn eigen logo?
Ja, het notitieboek kan worden voorzien van een eigen logo op de voorzijde van de harde kaft. Bekijk ons volledige assortiment notitieboekjes voor meer bedrukte opties.

Waar op het notitieboek wordt de bedrukking aangebracht?
De personalisatie wordt aangebracht op de voorzijde van de harde kaft van gerecycled PU. De achterzijde is standaard voorzien van een subtiel reliëflogo dat het gerecyclede materiaal aangeeft.

Van welk materiaal is het Notitieboek A4 Azure gemaakt en wat betekent dat voor dagelijks gebruik?
De kaft is vervaardigd van gerecycled PU-materiaal, wat een stevige en slijtvaste omslag geeft. Het binnenwerk bestaat uit FSC Mix-gecertificeerd papier van 65 gram per vierkante meter, geschikt voor schrijven met diverse pensoorten.

In welke kleuren is het Notitieboek A4 Azure beschikbaar en heeft de kleurkeuze invloed op de bedrukking?
Het notitieboek is verkrijgbaar in wit, zwart, rood en blauw, elk met een bijpassend elastiek en leeslint. De kleur van de kaft kan van invloed zijn op de zichtbaarheid van de bedrukking, wat bij de keuze van druktechniek wordt meegenomen.

Wat zijn de afmetingen van het notitieboek en hoe groot is het bedrukkingsvlak op de kaft?
Het notitieboek heeft een A4-formaat, wat overeenkomt met 210 bij 297 millimeter. Het exacte bedrukkingsvlak op de voorzijde van de kaft wordt bepaald per druktechniek; bij een aanvraag wordt dit afgestemd op het aangeleverde ontwerp.

Voor welke toepassingen is het Notitieboek A4 Azure geschikt?
Het notitieboek wordt ingezet tijdens vergaderingen, conferenties en beurzen, en wordt ook gebruikt als relatiegeschenk voor medewerkers en zakelijke relaties. Het A4-formaat biedt voldoende schrijfruimte voor uitgebreide aantekeningen en verslagen.

Beoordelingen
Er is nog geen beoordeling voor dit product.
Bedrukking

Digitaal ontwerpOur extensive range of non-woven bags consists of different sizes and colours. From nice shopping bags and grocery bags to shoulder bags and bottle bags. This way you can find the best bags for your logo and company. These bags can be printed with a 1-color to multi-color printing. Because these bags are made of non-woven, these bags are very lightweight and very strong.

Logo aanleverenUpload je logo direct na het plaatsen van je bestelling. Ontvang je liever eerst een gratis en vrijblijvend digitaal ontwerp? Vraag dan eerst een offerte aan en upload daarbij je logo; je ontvangt beide geheel vrijblijvend.

Verpakkingsinformatie
Aantal stuks per doos 20
Voorraad
Kleur Huidige voorraad Nieuwe leverdatum
Schwarz
6410
-
Weiß
8505
-
Blau
7229
-
Rot
7593
-

Vergelijkbare producten

Notitieboek bedrukken Charlene gerecycled PU A5 gelinieerd

Artikelnummer: A58-1420990

Kleuren:

Gewicht: 290 g

Materiaal: Polyester, Rubber, FSC® Papier, Gerecycled PU

Breedte - Lengte: 14cm x 21cm

vanaf € 2,03

Notitieboek bedrukken Eva PU A5 met elastieksluiting

Artikelnummer: A58-3076

Kleuren:

Gewicht: 281 g

Materiaal: Karton, Papier, PU

Breedte - Lengte: 14cm x 21cm

vanaf € 1,38

Bedrukbare bureau-agenda 6-talig met Balacron omslag

Artikelnummer: A24-264713

Kleuren:

Gewicht: 460 g

Materiaal: Imitatie leer, FSC® Papier

Breedte - Lengte: 2cm x 14.8cm

vanaf € 2,87

Bedrukbare agenda 4-talig Balacron omslag A4

Artikelnummer: A24-265451

Kleuren:

Gewicht: 490 g

Materiaal: FSC® Papier

Breedte - Lengte: 1.3cm x 20cm

vanaf € 3,63

Bedrukbare bureau-agenda 6-talig met FSC-papier

Artikelnummer: A24-265522

Kleuren:

Gewicht: 460 g

Materiaal: FSC® Papier

Breedte - Lengte: 2.2cm x 14.6cm

vanaf € 3,78

Bedrukbare agenda 4-talig met imitatieleren omslag

Artikelnummer: A24-265713

Kleuren:

Gewicht: 370 g

Materiaal: FSC® Papier

Breedte - Lengte: 1.5cm x 17.5cm

vanaf € 2,80

Bedrukbare zakagenda 6-talig imitatieleer A5

Artikelnummer: A24-264010

Kleuren:

Gewicht: 82 g

Materiaal: Imitatie leer, FSC® Papier

Breedte - Lengte: 8.5cm x 8.5cm

vanaf € 1,88

Tarwestro notitieboekje met pen bedrukken A5 duurzaam

Artikelnummer: A58-1417977

Kleuren:

Gewicht: 187 g

Materiaal: Kunststof, PP, Tarwestro, FSC® Papier

Breedte - Lengte: 15.5cm x 21.2cm

vanaf € 1,55

rPET vilten notitieboekje Harper bedrukken A5 FSC

Artikelnummer: A58-1421002

Kleuren:

Gewicht: 250 g

Materiaal: Rubber, FSC® Papier, rPET Felt

Breedte - Lengte: 14cm x 21cm

vanaf € 1,77

Notitieboek bedrukken rPET A5 Thorsten gelinieerd

Artikelnummer: A58-1097177

Kleuren:

Gewicht: 279 g

Materiaal: Papier, Polyester, Polyurethaan, rPET

Breedte - Lengte: 21.7cm x 14.5cm

vanaf € 2,34

Notitieboek A4 Azure bedrukken gelinieerd gerecycled PU

Gratis Digitaal Voorbeeld

Altijd zekerheid

Notitieboek A4 Azure bedrukken gelinieerd gerecycled PU

Geleverd vanuit voorraad

Onbedrukt in 1–3, bedrukt in 3–14 werkdagen

Notitieboek A4 Azure bedrukken gelinieerd gerecycled PU

Betrouwbaar Betalen

100% Veilig

Notitieboek A4 Azure bedrukken gelinieerd gerecycled PU

Goede Klantenservice

Hulp nodig? Geen probleem, bel, chat of mail ons gerust