Op voorraad
Hoed Angler
Hoed Angler — productfoto 2
Hoed Angler, black — productfoto 3
Hoed Angler, dark olive — productfoto 6
Hoed Angler, dark olive — productfoto 5
Hoed Angler, dark olive — productfoto 7
Hoed Angler
Hoed Angler — productfoto 2
Hoed Angler, black — productfoto 3
Hoed Angler, dark olive — productfoto 6
Hoed Angler, dark olive — productfoto 5
Hoed Angler, dark olive — productfoto 7

Hoed Angler FL5004AH Bedrukken Ademend Katoen Koord One-size

Artikelnummer: FL5004AH
Vanaf 10 stuks
Vanaf€ 15,95per stuk excl. btw · onbedrukt, bij 1.000 stuks
Full colour zonder toeslagGratis digitaal ontwerp binnen 15 minuten
Prijs per stuk (€)
Aantal102550100250500
Onbedrukt20,9518,9517,9516,9516,9516,95
Met bedrukking24,9521,9519,9517,9517,9517,95
Excl. btw. Met bedrukking: 1 positie, inclusief gratis digitaal ontwerp.
1

Kleur

16 beschikbaar

Meerdere kleuren mogelijk.

2

Aantal per maat

nog niets verdeeld
Kies eerst een kleur.
3

Bedrukking

geen gekozen

De tekening is een indicatie van het maximale drukvlak.

— per stuk excl. btw
nog niets verdeeld
Plus- en minpunten
  • 97% katoen met elasthan: lichte rek voor een prettige pasvorm
  • Metalen ventilatiegaletjes: zorgen voor luchtcirculatie
  • Verstelbaar koord: hoed blijft zitten bij wind en beweging
  • Verkrijgbaar in slechts twee kleuren: Black en Dark Olive

Productbeschrijving

De FL5004AH Hoed Angler is een functionele outdoorhoed die bescherming en comfort combineert. Deze hoed is vervaardigd uit een materiaalmix van 97% katoen en 3% elasthan. Het ontwerp kenmerkt zich door een brede, platte boord en subtiele decoratieve naden. Metalen verluchtingsgaatjes in de stof zorgen voor de nodige ventilatie tijdens het dragen.

Toepassing & gebruik

Je kunt deze hoed inzetten voor diverse zakelijke doeleinden zoals evenementen en beurzen. Het model is ook zeer geschikt voor verenigingen die op zoek zijn naar een uniform hoofddeksel. Dankzij de aanrijgkoordjes blijft de hoed goed op zijn plek zitten onder verschillende omstandigheden. De hoed is uitgevoerd in een one-size maatvoering en is geschikt voor intensief gebruik.

Logo & personalisatie

Dit product kan worden voorzien van een eigen logo naar keuze. Personalisatie is een effectieve manier om de herkenbaarheid van je merk of organisatie te vergroten. Je kiest zelf de gewenste positie voor de bedrukking op de hoed. Een gepersonaliseerde hoed fungeert als een duurzaam en zichtbaar promotieartikel voor je doelgroep.

Producteigenschappen

De hoed is gemaakt van 97% katoen en 3% elasthan voor een prettige pasvorm met lichte rek. De brede rand biedt schaduw en bescherming. Voor optimale luchtcirculatie zijn er metalen gaatjes verwerkt in de zijkant van de hoed. Dit artikel is beschikbaar in de kleuren Black en Dark Olive en is voorzien van een praktisch verstelbaar koord.

Levering & productie

Er geldt voor dit artikel een minimale afname. Na de aanvraag ontvang je informatie over het productieproces en de verwachte verzenddatum. Wij zorgen voor een zorgvuldige afwerking van je gepersonaliseerde bestelling.

Hidalgo Bags & More

Hidalgo is een specialist in het leveren en personaliseren van promotionele artikelen voor de zakelijke markt. Wij bieden een breed assortiment aan kleding en accessoires die passen bij jouw marketingdoelstellingen. In de categorie Hoeden vind je vergelijkbare artikelen om te laten bedrukken.

Beschikbare kleuren:

Black
Dark Olive

Kleuren op je scherm kunnen afwijken van de werkelijke kleuren van het eindproduct.

Veelgestelde vragen over de Hoed Angler FL5004AH bedrukken

Kan ik de Hoed Angler FL5004AH voorzien van mijn eigen bedrijfslogo?
Dit vissershoedje is beschikbaar voor personalisatie met een eigen logo, geschikt voor bedrijven, verenigingen en evenementen. Bekijk ons volledige assortiment hoeden voor meer opties.

Op welke plek op de hoed kan het logo worden aangebracht?
De gewenste positie voor de bedrukking kies je zelf, waarbij de brede rand en de zijkant van de hoed gangbare plaatsingsopties zijn. Bij de aanvraag geef je de voorkeurspositie op.

In welk bestandsformaat en welke kwaliteit moet ik mijn logo aanleveren voor bedrukking op dit vissershoedje?
Voor een scherp resultaat op het katoenen materiaal wordt een vectorbestand aangeraden, zoals een AI- of EPS-bestand. Een PDF in hoge resolutie is doorgaans ook geschikt, mits alle tekst naar contouren is omgezet.

Waar is de Hoed Angler FL5004AH van gemaakt en wat betekent dat voor dagelijks gebruik?
De hoed bestaat uit 97% katoen en 3% elasthan, wat zorgt voor een ademende stof met een lichte rek voor een comfortabele pasvorm. Metalen ventilatieopeningen in de zijkant ondersteunen de luchtstroom tijdens langdurig dragen buiten.

Hoe werkt de minimale bestelhoeveelheid voor deze bedrukte angler hoed?
Voor dit product geldt een minimale afname waarvan de hoeveelheid afhankelijk is van de gewenste druktechniek en de specificaties van het ontwerp. Na het indienen van een aanvraag ontvang je hierover concrete informatie.

Voor welke gelegenheden wordt de Hoed Angler FL5004AH zakelijk ingezet?
De hoed wordt veelgebruikt als promotieartikel bij beurzen, buitenevenementen en festivals, en als uniform hoofddeksel binnen verenigingen. Zoek je een bucket hat met UV-bescherming voor vergelijkbare toepassingen, bekijk dan ook de Buckethat UV bedrukbaar polyester 58 cm.

Beoordelingen
Er is nog geen beoordeling voor dit product.
Bedrukking

Digitaal ontwerpOur extensive range of non-woven bags consists of different sizes and colours. From nice shopping bags and grocery bags to shoulder bags and bottle bags. This way you can find the best bags for your logo and company. These bags can be printed with a 1-color to multi-color printing. Because these bags are made of non-woven, these bags are very lightweight and very strong.

Logo aanleverenUpload je logo direct na het plaatsen van je bestelling. Ontvang je liever eerst een gratis en vrijblijvend digitaal ontwerp? Vraag dan eerst een offerte aan en upload daarbij je logo; je ontvangt beide geheel vrijblijvend.

Voorraad
Kleur Huidige voorraad Nieuwe leverdatum
Black
62
-

Vergelijkbare producten

Buckethat bedrukken met logo voor promotie en events

Artikelnummer: A86-1710

Kleuren:

Gewicht: 29 g

Materiaal: 100% Katoen

vanaf € 1,20

Bucket hat KP125 - Bob bedrukken katoen festival One-size

Artikelnummer: KP125

Kleuren:

vanaf € 1,08

Katoenen sportpet met mesh | bedrukbaar | luchtig

Artikelnummer: A910-34534

Kleuren:

vanaf € 4,53

Babymuts met opdruk biologisch katoen

Artikelnummer: A910-07247

Kleuren:

vanaf € 2,77

Baby bucket hat met opdruk biologisch katoen unisex

Artikelnummer: A910-07947

Kleuren:

vanaf € 6,71

Bucket hat bedrukt recycled polyester zonnebescherming

Artikelnummer: A910-01634

Kleuren:

vanaf € 2,62

Legionnaire hat opdruk katoen nekbescherming unisex

Artikelnummer: A910-37634

Kleuren:

vanaf € 5,74

Omkeerbare bucket hat met batikprint bedrukbaar

Artikelnummer: A910-33268

Kleuren:

vanaf € 19,95

Denim Bucket Hat met logo bedrukking | 100% katoen

Artikelnummer: A910-38668

Kleuren:

vanaf € 19,95

Bucket hat met opdruk en trekkoord – 100% polyester

Artikelnummer: A910-38868

Kleuren:

vanaf € 19,95

Hoed Angler FL5004AH Bedrukken Ademend Katoen Koord One-size

Gratis Digitaal Voorbeeld

Altijd zekerheid

Hoed Angler FL5004AH Bedrukken Ademend Katoen Koord One-size

Geleverd vanuit voorraad

Onbedrukt in 1–3, bedrukt in 3–14 werkdagen

Hoed Angler FL5004AH Bedrukken Ademend Katoen Koord One-size

Betrouwbaar Betalen

100% Veilig

Hoed Angler FL5004AH Bedrukken Ademend Katoen Koord One-size

Goede Klantenservice

Hulp nodig? Geen probleem, bel, chat of mail ons gerust